Witamy w hotelu Wyspiański w Krakowie

Hotel Wyspiański to 3-gwiazdkowy, w pełni zmodernizowany i komfortowy obiekt, oferujący zakwaterowanie w przystępnych cenach. Hotel położony jest w samym centrum Krakowa, mniej niż pięćset metrów od krakowskiego Rynku Głównego, historycznego i kulturalnego serca miasta. W pobliżu usytuowane są najważniejsze zabytki i atrakcje Starego miasta i Kazimierza. Warto także podkreślić, że Wyspiański Hotel z 231 pokojami, jest jednym z największych hoteli blisko ICE Kraków– nowo otwartego Centrum Kongresowego. Hotel Wyspiański jest łatwo dostępny dla gości podróżujących zarówno samochodem i autobusem (duży parking w centrum Krakowa), jak i pociągiem czy autobusem (niewielka odległość od Dworca PKP i PKS).
Niezależnie, czy jesteś w Krakowie w celach turystycznych czy biznesowych, hotel Wyspiański oferuje profesjonalne i przyjazne usługi.

Kultura, tradycja i wydarzenia w Krakowie

Kraków to nie tylko historyczne zabytki i interesujące miejsca, które warto zobaczyć. Tutaj dużo się dzieje o każdej porze roku: Festiwal Misteria Paschalia na wiosnę (kwiecień), Festiwal Kultury…Czytaj więcej

Kraków to nie tylko historyczne zabytki i interesujące miejsca, które warto zobaczyć.

Tutaj dużo się dzieje o każdej porze roku:
Festiwal Misteria Paschalia na wiosnę (kwiecień), Festiwal Kultury Żydowskiej, Off Pluss Camera (festiwal kina niezależnego), Festiwal Sacrum Profanum, Festiwal Muzyki Filmowej, Opera Rara, Krakowska Jesień Jazzowa (dla miłośników jazzu), coroczne Targi Wielkanocne i Targi Bożonarodzeniowe, obchody Sylwestra w Krakowie. To tylko kilka z liczych propozycji, aby Państwa pobyt był bardziej atrakcyjny i interesujący. Zdecyduj się na pobyt w idealnie położonym hotelu Wyspiański, aby być w samym centrum tych wydarzeń.

Zamknij